Точність від FRENDT на «Картопляній країні 2025»


26 серпня
у селі Проців на Київщині відбудеться День поля “Картопляна Країна 2025” – галузева подія, що збере близько 150 учасників з усієї України. Організатор масштабної події – СФГ “Ельдорадо”, а серед ключових учасників – компанія FRENDT, яка готує для гостей демонстрацію сучасних технологій точного землеробства.

Селянське фермерське господарство «Ельдорадо» – спеціалізоване овочеве підприємство, розташоване у Бориспільському районі. Під керівництвом Юрія Миколайовича Антропова господарство впроваджує сучасні агротехнології уже протягом 25 років. Сільськогосподарські угіддя господарства обладнані різними системами зрошення – крапельною, фронтальною та барабанною, що дозволяє ефективно використовувати водні ресурси й підтримувати оптимальні умови для розвитку рослин.

СФГ “Ельдорадо” відоме стабільними врожаями, чіткою організацією виробничих процесів і прагненням інтегрувати у роботу найефективніші рішення, доступні на ринку.

На заході FRENDT продемонструє в роботі Ecorobotix ARA – високотехнологічний обприскувач, який за допомогою комп’ютерного зору та штучного інтелекту розпізнає бур’яни й наносить засоби захисту виключно на них.

ara

Розумний обприскувач ARA оснащений технологією Smart Sprayer та штучним інтелектом Plant-by-plant, який здатний самостійно виявляти проблему, приймати рішення та виконувати необхідні дії безпосередньо в полі. Агрегат обладнаний 156 форсунками, має робочу ширину захвату 6 метрів і забезпечує високу точність обробки: при роботі з однією рослиною залишає слід розміром лише 6×6 см. Швидкість роботи становить близько 7-7,5 км/год. Така технологія дозволяє зменшити витрати ЗЗР до 95%, зберігаючи при цьому ефективність обробки. Крім економії ресурсів, ARA суттєво знижує навантаження на довкілля та сприяє розвитку сталого агровиробництва.

Окрім ARA від Ecorobotix, компанія презентує низку рішень для точного землеробства:

  • автопілоти та навігаційне обладнання;
  • систему FlyAgData для збору й аналізу агроданих;
  • сучасні інструменти агроаналітики.

Консультуватимуть гостей експерти FRENDT: Богдан Круглик, Андрій Каплонюк, Богдан Прус та Максим Левченко.

“Картопляна Країна 2025” стане майданчиком для обміну досвідом, знайомства з новими сортами картоплі та технологіями її вирощування. На події можна буде побачити роботу інноваційної техніки в польових умовах, отримати професійні консультації та обговорити актуальні виклики агросектору.

FRENDT запрошує аграріїв, технологів та партнерів  відвідати “Картопляну Країну 2025” і на власні очі побачити, як інновації змінюють роботу в полі.

📍 Місце проведення: с. Проців, Київська область, Бориспільський район.

📅 Дата: 26 серпня 2025 року

🕘Початок реєстрації: 9:00

Цей день стане демонстрацією того, яким може бути сучасне українське землеробство.